FOLBUR Sp.j. Producent Rękawów Foliowych i Taśm termokurczliwych Folia Stretch Płock

FOLBUR Sp.j. jest firmą produkcyjno-handlową, która specjalizuje się w produkcji folii od niemal 30 lat. Obecnie rozbudowujemy park maszynowy i stale wzbogacamy naszą ofertę by sprostać zapotrzebowaniom obecnych i nowych klientów. Nasze zlecenia realizujemy z najwyższą starannością. Służymy fachową pomocą w wyborze metody pakowania, rodzaju folii i nadruku.


Specjalizujemy się w wytwarzaniu szerokiej gamy worków foliowych, taśm foliowych i rękawów foliowych. Nasze produkty wykorzystywane są m.in. w przemyśle,
produkcji i rolnictwie. Parametry i wymiary poszczególnych wyrobów uzgadniamy indywidualnie z Klientem. Worki foliowe i torebki foliowe możemy dodatkowo wzbogacić o nadruki, perforacje oraz inne dodatki zwiększające ich walory użytkowe.

Mając na względzie dobro środowiska naturalnego i pełne zadowolenie naszych Klientów, oferujemy możliwość produkcji zarówno z granulatu oryginalnego, jak również wysokiej jakości regranulatu.

Folie LDPE produkowane są z polietylenu niskiej gęstości. Materiał ten charakteryzuje się wysoką elastycznością nawet przy niskich temperaturach sięgających -60°C. Dodatkowymi cechami, wpływającymi na szerokie zastosowanie folii i taśmy LDPE, jest całkowita bezwonność, obojętność fizjologiczna oraz niska przepuszczalność pary wodnej. Dostarczamyrękawy i półrękawy LDPE zapewniające skuteczną ochronę dużych przedmiotów przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Do ochrony przedmiotów polecamy również produkowane przez nas folie stretch czarne lub bezbarwne. Dostarczamy również wyroby foliowe posiadające atesty PZH dopuszczające je do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Na stronie przedstawiamy ogólny zarys proponowanych przez nas produktów. Jeśli potrzebujecie Państwo bardziej szczegółowych informacji, otrzymają Państwo ofertę na interesujący Was temat.


Oferujemy naszym klientom:
- folię w postaci taśm, rękawów oraz półrękawków opakowaniowych i termokurczliwych
- torebki i worki do żywności, odzieżowe, przemysłowe
- torby reklamowe
- kaptury termokurczliwe
- folię izolacyjno-ochronną
- folię rolniczą i ogrodniczą

Folia termokurczliwa jest idealna do pakowania wszelkiego rodzaju pojedynczych produktów jak i zbiorczych opakowań towarów. Stosowana w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu. Zapewnia wyśmienitą prezentację produktu dzięki doskonałym parametrom fizycznym oraz właściwościom optycznym. Folie przeznaczone do pakowania żywności mogą mieć bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi. Nasze folie posiadają atest wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Możliwe jest wykonanie szerokiej gamy rozmiarów według indywidualnych potrzeb klienta.

Folia stretch ręczny wykorzystywana jest nie tylko do owijania ręcznego ładunków na paletach, ale również do paczek różnych rozmiarów. Mała waga oferowanego stretchu pozwala na wiele nietypowych zastosowań. Standardowa szerokość rolek to 500mm. Waga rolek 1,0kg-4,0kg. Istnieje możliwość wykonania dowolnego nawoju według życzenia klienta.

Folia stretch maszynowy wykorzystywana jest do zabezpieczenia towaru na paletach przy użyciu automatów pakujących. Maszynowy proces owijania daje znaczną oszczędność folii i przyśpiesza pakowanie.

Folia stretch mini przeznaczona jest do owijania mniejszych przedmiotów oraz takich o nieregularnych kształtach. W ofercie posiadamy dwa rodzaje:
- tzw. granat - standardowa szerokość 85mm plus rączka, waga rolki 0,30kg;
- tzw. miniwrap - standardowa szerokość 100mm, waga rolki 0,30kg.

adres

ul. Zągoty 80
09-230 gmina BIELSK
mazowieckie

phone

Zadzwoń do nas!