FOLBUR Sp.j. Producent Rękawów Foliowych i Taśm termokurczliwych Folia Stretch Płock

Katalog produktów:
Folia Stretch Ręczna Warszawa Folia Stretch Ręczna Warszawa Folia Stretch Ręczna Warszawa Folia stretch ręczna - wykorzystywana jest m.in. do owijania ręcznego ładunków na paletach, do owijania paczek różnych rozmiarów. Mała waga stretchu, pozwala na wiele nietypowych zastosowań. Standardowa szerokość rolki to 500mm.,waga 1,0kg-4,0kg. W naszej ofercie ... (czytaj więcej)
Folia Budowlana Warszawa Folia Budowlana Warszawa Folia budowlana - w naszej ofercie posiadamy folie budowlane, w tym folie budowlane czarne, z atestem oraz folie osłonowe: 4/35 TYP 200 czarna, 5/20 TYP 200 czarna, 6/33 TYP czarna, 2/50 TYP 200 żółta dachowa. Ponadto polecamy worki na gruz 620/800/0,08 a'4, folię basenową 6/25/0,50 niebieska lub czarna. ... (czytaj więcej)
Folia Stretch Transparentna Warszawa Folia Stretch Transparentna Warszawa Folia stretch transparentna - specjalizujemy się w wytwarzaniiu folii i opakowań przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu. W naszej ofercie folia w postaci taśm, rękawów oraz półrękawów opakowaniowych i termokurczliwych. Oferujemy m.in. folie stretch białe i przezroczyste, folie stretc ... (czytaj więcej)
Folia Termokurczliwa Warszawa Folia Termokurczliwa Warszawa Folia termokurczliwa - idealna do pakowania wszelkiego rodzaju produktów - pojedynczych i w zbiorczych opakowaniach. Stosowana niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu. Folie termokurczliwe, przeznaczone do pakowania żywności, mogą mieć bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi. Nasz ... (czytaj więcej)
Rękaw Foliowy LDPE Warszawa Rękaw Foliowy LDPE Warszawa Rękaw foliowy - specjalizujemy się w wytwarzaniu folii i opakowań przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu. Na stronie przedstawiamy ogólny zarys proponowanych przez nas produktów. W naszej ofercie bogaty wybór rękawów foliowych: rękaw z folii LDPE przezroczysta, ręka ... (czytaj więcej)
Folia spożywcza producent Warszawa Folia spożywcza producent Warszawa Folia spożywcza producent - specjalizujemy się w wytwarzaniu folii i worków do wykorzystania z żywnością. Posiadamy niezbędne atesty.Na stronie przedstawiamy ogólny zarys proponowanych przez nas produktów.Wyprodukowane przez nas folie można wykorzystać do:- folie do skrzynek (folie do wkład ... (czytaj więcej)
Worki foliowe do skrzynek Warszawa Worki foliowe do skrzynek Warszawa Worki foliowe do skrzynek Warszawaworki spożywcze producent - specjalizujemy się w wytwarzaniu folii i worków do wykorzystania z żywnością. Posiadamy niezbędne atesty.Nasze worki foliowe można wykorzystać do:- woki foliowe do skrzynek (worki do wkładania do skrzynek)- worki foliowe do chłodn ... (czytaj więcej)
adres

ul. Zągoty 80
09-230 gmina BIELSK
mazowieckie

phone

Zadzwoń do nas!

Ostatnio wyszukiwane frazy:

Folie termokurczliwa Płock,
Folia Stretch Płock,
worki do odpadów Płock,
worki do segregacji Płock,
worki atestowane Płock,
produkcja folii LDPE Płock,
folia stretch Płock,
opakowania foliowe Płock,
worki foliowe z atestem Płock,
wyroby z folii producent,
torebki z atestem,
producent folii opakowaniowej LDPE,
produkcja folii opakowaniowej Płock,
wytwarzanie folii polietylenowej LDPE,
półrękawy z folii polietylenowej Płock,
worki polietylenowe LDPE Płock,
worki foliowe LDPE Płock,
producent folii LDPE,
folia LDPE producent,
rękaw foliowy wąski,
torebki foliowe produkcja,
producent artykułów foliowych Płock,
sprzedaż opakowań foliowych Płock,
opakowania foliowe Bydgoszcz,
opakowania foliowe Otwock,
opakowania foliowe Konstancin Jeziorna,
taśma termokurczliwa Ciechanów,
taśma termokurczliwa Olsztyn,
taśma termokurczliwa Poznań,
taśma termokurczliwa Radom,
rękaw termokurczliwy Radom,
rękaw termokurczliwy Białystok,
rękaw termokurczliwy Olsztyn,
rękaw termokurczliwy Ciechanów,
rękaw termokurczliwy Łódź,
folia termokurczliwa Ciechanów,
folia termokurczliwa Płock,
folia termokurczliwa Olsztyn,
folia termokurczliwa Bydgoszcz,
folia termokurczliwa Białystok,
Producent Rękawów Foliowych Ciechanów,
Producent Rękawów Foliowych Radom,
Producent Rękawów Foliowych Działdowo,
Producent Rękawów Foliowych Nidzica,
Producent Rękawów Foliowych Iława,
Producent Rękawów Foliowych Kutno,
Producent Rękawów Foliowych Konin,
Producent Rękawów Foliowych Gniezno,